محصولات

1.jpg       10.jpg       11.jpg       2.jpg       3.jpg       4.jpg       5.jpg       6.jpg       7.jpg       

صفحه نخست سوابق چاپ چهار رنگ کارتن و دایکات روتاری
چاپ چهار رنگ کارتن و دایکات روتاری

ماشین سازی اندیشه

چاپ چهار رنگ کارتن و دایکات روتاری

صنایع کارتن سازی (تولید ورق و جعبه کارتنی و لمینیت) به دلایل مختلف از جمله گرانی ماشین آلات خارجی طی دو دهه اخیر از رشد درخور و لازم بازمانده اند و به این خاطر اغلب واحد ها هنوز با ماشیت آلات قدیمی خود کار می کنند. با این حال ماشین سازان این رشته تا حدودی توانسته اند این نقص را جبران کنندو ماشین سازی اندیشه یکی از فعالان این عرصه است.

داریوش راستی (مدیر عامل) از تولیدات این واحد می گوید: ماشین سازی اندیشه از سال 1370 فعالیت خود را به طور اختصاصی در زمینه ساخت ماشین آلات کارتن سازی شروع کرد و اینک با تولید و ارائه بیش از 18 نوع دستگاه در بیش از 30 اندازه ، یکی از قوی ترین واحد های این حوزه به حساب می آید.

ماشین سازی اندیشه 18 نوع دستگاه کارتن سازی در بیش از 30 اندازه تولید می کند

در این نمایشگاه خط کامل تولید کارتن و دایکات را به نمایش گذاشتیم. همچنین دستگاه چاپ فلکسو چهار رنگ کارتن و دستگاه دایکات روتاری اتوماتیک رابرای اولین بار در ابران عرضه کرده ایم.

اکثر مراجعه کنندگان به غرفه ، از دست اندرکاران  این حرفه ها بودند و به خاطر گرانی ماشین آلات خارجی ،تمایل بسیاری برای خرید داشتند. بنابر این با افزایش تقاضا ما نیز باید ظرفیت تولید و کارآیی و توانایی دستگاه ها را تقویت کنیم.

راستی می افزاید: برای مقابله با ورود ماشین آلات خارجی به طور جدی ، رسیدن به استاندارد های بین المللی را دنبال می کنیم تا بتوانیم وابستگی صنایع کارتن سازی به واردات را کاهش دهیم.

وی درباره نمایشگاه می گوید : سرمای داخل سالن ها ، ضعف برق رسانی و روشنایی ، فصل نا مناسب ، بی نظمی و پراکندگی صنعتگران و غرفه ها ، اطلاع رسانی و تبلیغات در حد صفر از جمله مشکلات هر سه ساله نمایشگاه است . گویا جنبه های سود جویی و تجاری ، تنها انگیزه بر گزار کنندگان است و نسبت به جنبه های ملی و خدماتی آن تعهدی وجود ندارد و به توصیه ها و اعتراض های شرکت کنندگان توجه نمی شود.

 

ورود اعضاء